eliferen92@gmail.com

4.11.15

selam kızçeler.
hemen anlatmaya girişeyim. öncelikle ankaradaki kongrede sunumum bok gibi geçti. umarım vidyolarını yutuba koymazlar :( üstüne üstlük ben tam sunumu yapacağım sırada danışman hocam salonu terk etti. ki kadına ne zaman slaytları, makaleleri atsam yok kardeşimin düğünü var yok şu var bu var ilgilencem senle diyordu -şaşırmadım-
ankara üniversitesinin işte mülkiyelilerin bulunduğu kampüs çok güzel. yemekleri pahalı. tabi pahalıdan kastım dört kap yemek 2.50 lira. marmarada son gelen zamla 1.50 çümki.
bu gidişimde ankarayı çok sevdim. yaşanacak şehir. bloggerdan seneler seneler öncesinden tanıştığım bi arkadaşımda kaldık 4 kişi. (buradan gerçekten çok güzel arkadaşlar edindim. samimi, güzel insanlar.)
makalemin kabul edilmesiyle birlikte ailemde gördüğüm birtakım değişiklikler var. ilki babam maykrosoft telefon aldı....... ikincisi, gene babam, eskiden sadece kpss lafını açarken şimdilerde 'kızım kpssye DE gircen di mi' diye sorular soruyor, alınacak yeni bir şeyin bahsi açıldığında 'prof olunca alırsın' gibi (tabi profluğa kadar....) şeyler söylüyor. istediğim kırdırmayı yaşattım sanırım ailemde. gene, geçen seçimlerde hayırsız evlat etiketi yemiştim hdpye oy verdiğim için, yazıklar olsundu bana, fakat bu seçimlerde babam şöyle bir cümle kurdu; kızım hdpye oy verdiğin için geçen sana kızmıştım , ama sırf bu sefer sırf akepeye gıcıklığına olsun diye hdpye verebilirsin dedi. YANİ GARİP. tabi verdiğim oyun bir boka yaramadığını görünce benim de kafamda emma goldmandan zaten oy vermek bir şeyi değiştirseydiler...............

aman neyse. çok güzel bir tez konusu buldum ve selmin hoca gibi birinden 'güzel bir şey çıkacak' gibi bir söz duyunca şevklendim.
bunlar da YENİ TELEFONUMLA çektiğim fotoğraflar

 cebecide bir yerel gazoz.
 kongrem şeqil önümden çekil cebecide bir köfteci
 sanatsal çalışmamHiç yorum yok:

Yorum Gönder