eliferen92@gmail.com

2.10.15

merhaba.
-'Türkiye'de Kapitalizmi Besleyen Mekanizmaların Nefret Söylemi Açısından Değerlendirilmesi' isimli makalem 8. mülkiye genç sosyal politikacılar kongresine kabul edildi. 22-23 ekimde ankarada makalemi savunmak üzere kongrede sunum yapacağım. kabul edileceğinden şüpheliydim çünkü hala akademik anlamda kendime güvenemiyorum. bunun yanı sıra 4.sınıf tezimi aksaraydaki siyahi seks işçileri üzerine yapmayı düşünmüştüm. hocalarım kesinlikle kabul etmeyeceklerini, bunun tehlikeli bir iş olduğunu söylediler. bu nedenle yeni tez konumu hala belirleyebilmiş değilim. sonra, 4. sınıf dersleri çok zor. hocalar verdikleri ödevler, sunumlarla derse bağımlı tutuyorlar ki şikayet de etmiyorum eskiden beri koşturmayı severdim zaten.
-bir de süreyyada sahnelenecek açılış konseri, ayur trio ve ellen jewett - jerfi aji'ye ve cyrano de bergerac ve profesyonel tiyatrolarına bilet aldım.
-bunun dışında makale yazma sürecinden sonra normal kitapları okuyamamaya başladım. makaleleri su gibi okuyup keyif alırken artık romanları yavaş yavaş okuyabiliyorum ve keyif alamıyorum. üzüldüm.
-tiroidim 1mm büyümüş durumda.
-kış geldi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder