eliferen92@gmail.com

6.10.15

deneyimsel bir yazı

hava soğuk. soğuktan belim ağrıyor vallahi. naber?
bundan sonra insan ilişkimlerimde(bu nasıl bir tamlama) daha yapıcı olmaya karar verdim. yani aslında çok basit gözüküyor böyle yazınca ama uygulamaya geçmesi öyle zor ki, ve benim o kadar deneyimlerimden tecrübe edemeyen aptal bi kafam var ki bunu buraya yazmakta gerekli gördüm. öncelikle ikili ilişkilerde(gene nasıl bir tamlama) rahatsız olunup söylenmeyen şeylerin en ufak bir şeyde patlayacağını unutma. yani gerçekten çok çirkin bir şekilde ve egonun çok çirkef bir şekilde yüzeye çıkabildiği bir alana nüfuz ediyor. tartışmalar gerçekten boktan bir hale dönüşebiliyor. sonra ego kalkanlarımızı indirip 'gelmezsen kendimi orda bok gibi hissederim' dememizle karşı taraf da elbette yapıcı davranıyor ve 'ben de kendimi bok gibi hissetcem' cevabını alabiliyorsunuz. sonra bu gazla iki aydır konuşmadığınız ev arkadaşınıza regl sancısı için hap ikram ediyorsunuz(ikram??) gerçekten güzel bir deneyim.
bu kıssadan hisseyi geçtiğimize göre size dün süreyyada açılış konseri:schubertiade'ı dinlediğimi ve oldukça keyif aldığımı söyleyebilirim. alın bacılar, davulcu gardaşlar >>>>>>>>konstantin manaev insan gerçekten hayret ediyor........................
sonra yarın çalışma psikolojisi dersinde Örnek Olay 102: KESKİN SİRKE KÜPÜNE ZARAR adlı örnek olayın sunumunu yapacağımı söyleyeyim. sunum arkadaşım 'biz kız arkadaşımla yapçaz o okulunda yapmış sen kendine göre yap ben kendime göre sunumdan bi saat önce görüşürüz' yazınca amına koyayım kolektif çalışmanın adlı bir sunum hazırlayacağımı......... yok lan şaka. tabiki de elif durur mu hırsını scholardan makale indire indire çıkarttı. en iyisi benim. görür o gününü. sonra sunumu yapıp sevgilimle tiyatroya koşturacağım. ki yüzünü gören cennetlik hasta haliyle akmarda çalışa çalışa bir hal oldu. çok özlüyorum lan. özledim yani.
şimdilik bu kadar sanırım. evet.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder